Jak si vede Cybertruck ve sněhu?

Cybertruck od Tesly upoutal už mnohé tvůrce, kteří si ho vytiskli na 3D tiskárnách či vyrobili z papíru. Ti nejlepší si ho však vytvořili v reálné podobě a dokonce mu dali i motor. Jeden takový model Cybertrucku si vytvořil i ruský automechanik, který vzal i do sněhu.


Kanál Kik Review napadlo, že si vyrobí vlastní Cybertruck ve své dílně a vytvoří tak zatím nejpřesnější kopii Cybertrucku. Kik Review postavil Cybertruck podle reálných specifikací a rozměrů, které Tesla uvedla při představování automobilu.

Několik dní Kiku Reviewovi trvalo, než vyrobil kopii Cybertrucku. Tu následně nalakoval a naložil na kamion, který ho převzel do pořádného sněhu. Cestou výtvor lidé fotili a natáčeli, čímž se stal Cybertruck středem pozornosti. Kopie Cybertrucku nejspíše uchvátila veřejnost svým realistickým vzhledem a velmi přesnou podobou od reálného kousku od Tesly.

No koukněte jak si Cybertruck vede ve sněhu a jak celé dílo vznikalo

Když jsme jeli se Cybertrucke po městě bylo to fakt zajímavé. Děti se dívali a dávali najevo svoje reakce a dospělí si Cybertruck natáčeli a fotily – říká Kik Review.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *