Jak se Muskovi líbila jízda v modelu ID.3 od Volkswagenu?

Jak jsme již dříve informovali, tak generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk navštívil na počátku minulého týdne Berlín, aby dohlédl na stavbu Giga Berlín. Kromě návštěvy Giga Berlín se Musk setkal i s německou vládou a na závěr navštívil šéfa koncernu Volkswagen.


Musk po odletu z Berlína nezamířil směrem zpět do USA, ale jeho soukromý tryskáč neoficiálně přistál na letišti Braunschweig. Zde se se Musk sešel s Herbertem Diessem, což je šéf koncernu Volkswagen. Na letišti si šéf Volkswagenu připravil pro Muska nabytý program. Musk si mohl poprvé otestovat všechny elektrické vozy od automobilky Volkswagen.

Muskova reakce na jízdu v ID.3

Musk se mohl s plně vybaveným modelem ID.3 prohánět po letišti prakticky v maximální rychlosti. Právě vysoká rychlost se Muskovi nelíbila. Musk byl dle slov Diesse kritický k výkonu při vyšších rychlostech. Na tuto poznámku, však Diess zareagoval, že se sice nacházejí na letišti, ale není potřeba vzlétnout. Musk se ptal Diesse na některé specifikace modelu ID.3,ale není jasné o čem přesně si povídali mimo kameru.

Šéf Volkswagenu umožnila Muskovi sednout za volant nejvybavenějšímu modelu ID.3 PRO Performance, který Volkswagen nabízí. Tento elektromobil má konkurovat velmi prodávanému Modelu 3.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *