Jak je pohodlná třetí řada sedaček v Modelu Y?

U Modelu Y má zákazník možnost si zvolit, kolik sedaček v autě chce. V základu má Model Y dvě řady sedaček, v rozšířené verzi dokonce tři řady sedaček. Youtuber DAErik se rozhodl udělat test třetí řady sedaček v Modelu Y, která je umístěná v kufru. Podle video test se zdá, že Tesle dalo velkou práci navrhnou třetí řadu sedaček tak, aby se do ní vešel i dospělák.


DAErik vlastní Model Y a Model S. Model Y ovšem vlastní bez třetí řady sedadel. Aby vyzkoušel pohodlnost třetí řady sedaček v Modelu Y, tak se rozhodl vzít sedačky z Modelu X a namontovat je do Modelu Y.

DaErik si samozřejmě uvědomil, že sedadla z Modelu Y jsou větší než ty, které Tesla normálně dává do třetí řady. Třetí řada sedadel v Modelu Y může být v pozici, jak dozadu, tak i dopředu, jak již ukázal Sandy Munro v jedno ze svých videí, ve kterých postupně prohlíží Model Y.

DAErik ve svém videu řekl, že třetí řada sedadel není, tak pohodlná jako v Modelu X, ale to je jasné, jelikož Model X je větší. Ale i přesto je třetí řada sedadel v Modelu Y pohodlná, jak řekl DAErik ve svém videu nebo Tesla při představování Modelu Y. Třetí řada sedadel ej především určena pro děti a ne pro dospělé, ale i ty jí mohou naprosto v pořádku, s dostatkem místa využít.

Bohužel Tesla zatím neprodává Model Y se sedmi sedadly, ale i toho se dočkáme v roce 2021. Tesla má zatím dostatek času vytvořit pohodlná sedadla, které budou vyhovovat vše. Tesla má v poslední době více času z důvodu uzavření továrny Fremont, ale my věříme, že i přesto má práce dost.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *