Jak funguje Tesla Toybox?|Tesláček

Známý youtuber Tesláček natočil video o Toyboxu ve vozech Tesla. Tato funkce je součásti všech novějších vozů Tesla. S funkcí si na vašich cestách užijete kupu sranda, především vaše děti. Co vše v Toyboxu  najdete? Jak funguje?


Toybox je jedna z funkcí, která je přiklad toho, co Musk již dlouhou dobu prosazuje. V Toyboxu najdete nejrůznější funkce, které využijete při nabíjení. Například funkce krb vám doslova rozhoří celé vaše vozidlo. Na displeji mezi řidičem a spolujezdcem se zobrazí silueta krbu a z výdechů topení na vás začne foukat příjemný vzduch. Tuto funkci využijete  i v případ, pokud ve vašem voze budete spát.

Kromě krbu zde najdete i funkci „prdění“. V této funkci si můžete vybrat typ „prdění“ a ten nastavit na dané sedadlo ve vašem voze. Tato funkce určitě pobaví celé vaše vozidlo. Můžete si „prdění“ nastavit i na tlačítko u volantu a zmáčknout ho kdykoliv během jízdy.

V neposlední řadě si zde můžete složit vlastní hudbu nebo si nakreslit obrázek. U Modelu X zde najdete i světelnou show neboli Easter egg. Tato show z Modelu X doslova udělá střed pozornosti. Videa jak funguje Easter egg jsme sdíleli na našem facebookovém profilu, tak s neváhejte podívat.

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *