Jak by mohl vypadat nový Model S? Podívejte se na něj s námi

Tesla Model S je elektromobil z roku 2012, který v roce 2016 prošel aktualizací. Mezi nejzásadnější změny této aktualizace patří změnění celé přední masky. Bohužel poslední dobou Tesla zaznamenává snížení prodejů a proto je nejvyšší čas Model S aktualizovat. Fanoušci se tohoto tématu okamžitě chytili a vytvořili několik opravdu zajímavých renderů, jak by mohl Model S po aktualizaci vypadat.


Americká automobilka se donedávna soustředila především na software ve svých vozidlech. Poslední dobou se začala soustředit i na kvalitu zpracování a provedení celého vozu. Model S by tedy mohl dostat opravdu významnou aktualizaci, která by mohla obsahovat nejenom nové bateriové články 4680, ale i kompletní přepracování vzhledu. Tesla již chtěla začít pracovat na této aktualizaci Modelu S před rokem, ale bohužel si uvědomila, že Model S není pro ní prioritou a začala se soustředit na Model Y a Cybertruck.

Teď by mohla Tesla znovu začít pracovat na aktualizaci Modelu S, jelikož dle čtvrtletních výsledků, totiž klesají prodeje Modelu S a Modelu X po celém světě. Zákazníci si radši koupí Model 3 či Model Y, jelikož tyto vozy obsahují nejnovější technologie, což u Modelu S a u Modelu X nelze říci.

Aktualizace Modelu S by mohla proběhnout příští rok společně s příchodem Modelu S Plaid. Nová aktualizace Modelu S by mola přinést novou strukturální baterii a mnohem lepší specifikace. Nyní jeden z fanoušků vytvořil neoficiální render, kterým se snažil ostatním fanouškům přiblížit vzhled Modelu S po aktualizaci. Jaký máte názor na tento fanouškovský render? Nám připomíná hodně Roadster druhé generace.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *