Jak aktivoat Dyno Mode a jaký je náš názor na něj?

Majitel Tesly a Drag Times YouTuber Brooks Weisblat zveřejnili video o tom, jak zapnout režim Dyno na Modelu 3, a tím zjistit, jak tajný režim ovlivnil výkon vozu.


Dyno Mode je novinka, kterou Tesla přidala do svých vozidel pomocí nové aktualizace. Systém vypne ABS, Autopilota, regenerativní brzdění, a dokonce i posilovač řízení. 

Informace o tom, jak povolit režim Dyno Mode 3, jsou také dokumentovány v Tesla EPA z října 2019. Uvedený dokument podrobně popisuje, jak může uživatel aktivovat režim Dyno ve třech snadných krocích.

JAK AKTIVOVAT REŽIM TESLA DYNO MODE 

1. Vozidlo musí být zaparkováno 

2. Podržte logo Tesla na dotykovém displeji uprostřed vozidla 

3. Zadejte aktivační heslo režimu Dyno, „dynotest“, dále stačí zmáčknout páčku nalevo od volantu 

4. Režim je zapnutý 

Celý návod je níže ve videu. 

Jakmile je aktivován režim Dyno, vůz upozorní řidiče, že vozidlo je v režimu Dyno a že by neměl jezdit po veřejných komunikacích. 

Weisblat vzal svůj Model 3 na projížďku. Bez zapnutého režimu Dyno byl jeho Model 3 schopen za 3,1 sekundy dosáhnout rychlosti z 0 na 100 km/h.  Tento samý test zkusil i se zapnutým Dyno Modem. Jeho Model 3 dokázal zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,027 sekund.

Osobně si myslím, že režim Dyno Mode je super na okruh, závody a na vyzkoušení Tesly samotné. Díky Dyno Mode si můžeme krásně zkusit, jak by Tesla fungovala bez systému, které m pomáhají s řízením.

Váš tým 

Zdroj www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *