Fanoušci vymysleli vylepšení Cybertrucka. Musk s tím souhlasil!

Generální ředitel Elon Musk uvedl, že zvažuje nápad jedno z fanoušků Tesly, který Muskovi ukázal možnost sklápění zadního okna a panelu karoserie. Tím by se mohl výrazně zvýšit zavazadlový prostor, ale především by Cybertruck přizpůsobil kempování.


Tesla se již od začátku snaží vyvíjet Cybertruck, tak aby vypadala jedinečně, ale byl srovnatelný s Fordem F-150, ale rychlostí s Porsche 911.

Fanoušci vymysleli zvětšení nákladového prostoru tím, že by Tesla mohla umožnit vyklápění zadního panelu s oknem, který se nachází u korby. Tím by, tak zvětšili délku zavazadlového prostoru a mohli by se na Cybertruck přepravovat i dlouhé trámy či desky. Musk, ale již uvedl, že na Cybertruck se s rezervou vejdou desky o délce 4 krát 8 stop.

Navíc by vyklápění zadního panelu bylo, kromě zvětšení zavazadlového prostoru užitečné i pro kempování. Právě pro kempování fanoušci Tesly vymysleli nástavbu, která promění Cybertrucka v karavan.

Tesla dále uvedla, že plánuje v roce 2021 uvést dvě verze Cybertrucku. Tu třetí až později. Tyto dvě verze ujedou na jedno nabití 300 až 500 mil. Budou mít dva nebo tři motory a začínat budou na cenové hranici 49 000 dolarů.

Nejlevnější verze Cybertrucku by měla stát 40 000 dolarů a na trh přijde později. Automobilka uvedla, že k Cybertrucku bude nabízet Cyberquad a příslušenství pro kempování.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *