Fanoušek Tesly postavil nového Cybertrucka z LEGA

Jeden fanoušek Cybertrucku je o kus blíž k vytvoření verze LEGO futuristického elektrického nákladního vozidla a jeho odeslání do programu Ideas dánského výrobce hraček.


Navrhovatel sdílel svoji myšlenku na Twitteru a Instagramu mezi své příznivce a žádal o podporu aby sdíleli jeho myšlenku.“Tesla Cybertruck ožívá v kostkách.“ A vy můžete pomoci tomuto elektrickému vozidlu stát se skutečnou LEGO stavebnicí, “napsal BrickinNick. Tato myšlenka na Twitteru získala okamžitou podporu.

LEGO Ideas je program pro fanoušky, který vybízí nadšence, aby uvolnili svou kreativitu. Každý může předložit nápad online a postavit jej pomocí skutečných LEGO kostek nebo virtuálního nástroje pro budování. Jakmile to udělá, výrobci hraček předloží LEGO fotografie své tvorby a čeká na schválení. Po schválení by měl dotyčný člověk propagovat projekt online nebo offline, aby získal potřebnou podporu.

Nápady, jako je Tesla Cybetruck společnosti BrickinNick, potřebují 10 000 příznivců, než se kvalifikují do kola odborného posouzení. Jakmile je hračka schválena, spolupracují s návrhářem designéři LEGO a finalizují design pro výrobu a pro prodejní balení. V minulosti další fanoušci Elona Muska a jeho společností předložili slibné nápady, včetně kampaně na sadu raket Space X Falcon 9, která od začátku roku 2017 získala 2 700 příznivců.

V reportu má sada Tesla Cybertruck LEGO 124 příznivců. Projekt překročil hranici 100 podporovatelů a získal na kampaň dalších 365 dní. Podpořte jej i Vy!

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *