Elon Musk se vyjádřil o změně barev Cybertrucku

Tesla Cybertruck bude muset být ve folii, aby získal jinou barvu. Změnu barev Cybertruck pomocí folie uvedl i generální ředitel Tesly Elon Musk.


Když Tesla minulý rok představila Cybertrcuk, tak jedním z největších překvapení byl jeho design, kromě designu bylo zajímavé, že Cybertruck má pouze nerezovou barvu a žádnou jinou.

Tesla Cybertruck je tvořen ultra tvrdou nerezovou ocelí 30krát lisovanou za studena:

„Cybertruck je vyroben s vnějším pláštěm vyrobeným pro maximální odolnost a ochranu cestujících. Počínaje téměř neproniknutelným exoskeletem je každá součást navržena pro vynikající pevnost a vytrvalost, od ultra tvrdé nerezové konstrukční vrstvy 30X za studena válcované až po brnění Tesla. “

Tesla píše:

„Pokud by bylo něco lepšího, použili bychom to.“ Pomozte eliminovat důlky, poškození a dlouhodobou korozi pomocí hladkého monochromatického exoskeletu, který staví skořepinu na vnější straně automobilu a poskytuje vám a vašim cestujícím maximální ochranu. “

Použití nerezové oceli na plášť Cybertruck přináší problém ze změnou barvy. Když Tesla minulý rok, odhalila Cybertruck, tak ho představila bez jakékoliv barvy. Plášť Cybertruck byla tvořena nerezovou ocelí bez jakéhokoliv laku.

Elon Musk při představení Cybertrucku naznačil, že by mohl být Cybertruck dostupný i v černé matné barvě. Teď ovšem Musk na svůj Twitter napsal, že pokud by jste chtěli u Cybertrucku změnit barvu, tak pouze za použití folie.

Zatím není jasné zda instalaci folie na Cybertruck v různých barvách bude Tesla provádět přímo v továrnách či poté ve svých servisních střediskách.

 

Váš tým 

Zdroj www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *