Elon Musk rekrutuje Tesla. Nemusíte mít vysokou ani střední školu!

Pokud nemáte vysokoškolský titul, nebude vás to bránit v práci pro Teslu, Elon Musk v neděli tweetoval. Musk používá Twitter k náboru do Tesla týmu pro umělou inteligenci.


“Připojte se k AI v Tesle!” Musk nedělní tweet. Tým pro umělou inteligenci „hlaste se mi přímo na email, sms nebo při osobním setkání.

 

Muskův Tweet k náboru

 

A co víc… práce v Tesle oddělení umělé inteligence nevyžaduje zvláštní stupeň vzdělání.

“Doktorát rozhodně není nutný,” řekl Tesla šéf Elon Musk na Twitteru 2. února. “Nezajímá mě, jestli jste ukončili střední školu,” řekl Musk.

Místo toho Musk hledá ty, kteří mají „hluboké porozumění“ umělé inteligence. A zatímco „odborné vzdělání je irelevantní,“ všichni kandidáti „musí projít testem hardcore kódování,“ řekl Musk.

“Není vůbec třeba mít vysokoškolský titul, nebo dokonce střední školu,” řekl Musk během rozhovoru s německou automobilovou publikací Auto Bild v roce 2014 o svých preferencích najímání širší.

“Pokud někdo vystudoval univerzitu, může to znamenat, že budou schopni skvělých věcí, ale nemusí tomu tak být.” Když se podíváte na lidi, jako je Bill Gates nebo Larry Ellison a Steve Jobs , tito kluci neprošli vysokou školou, ale pokud bychom měli šanci je najmout, samozřejmě by to byl dobrý nápad, “řekl Musk. Musk místo toho řekl, že hledá „důkaz výjimečných schopností. A pokud existuje rekord výjimečných úspěchů, pak je pravděpodobné, že to bude pokračovat i do budoucna, “řekl Auto Bildu. Společnost Tesla potřebuje talent na umělé inteligence, aby mohla pracovat na ambicích svého řidiče. Vozidla Tesla jsou vyrobena s hardwarem nezbytným k tomu, aby v budoucnu mohla nabídnout některé aktuální funkce autopilota a „plné možnosti vlastního řízení“, podle webových stránek společnosti Tesla. Hardware musí mít k dispozici jeden den různé softwarové aktualizace, aby mohl fungovat jako vozidlo s vlastním pohonem.
2. února Musk také tweetoval, že hodlá ve svém domě uspořádat „super zábavnou“ párty s týmem Tesla pro umělou inteligenci a autopilotem.

Párty bude asi za měsíc a pozvánky budou zaslány poštou „brzy“, řekl Musk.

V ideálním případě by si Musk přál, aby rekruti umělé inteligence Tesly pracovali v oblasti San Francisco Bay v Kalifornii nebo Austinu v Texasu, ale „potenciálně jakýkoli Tesla Gigafactory“ by byl v pořádku, Musk tweetoval neděli.
Gigafactories jsou místo, kde Tesla vyrábí své elektromotory a baterie. V současné době existují Tesla gigafactories ve Sparks, Nevada ; Buffalo, New York ; a Šanghaj, Čína. V listopadu Musk oznámil, že v Berlíně bude postavena čtvrtá továrna.
Musk hledá nábor talentů v době, kdy Tesla funguje dobře finančně. V lednu měly akcie elektrického výrobce nejlepší výkon od května 2013.

 

Váš tým 

Zdroj WWW.cnbc.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *