Elon Musk poděkoval svým zaměstnancům

Generální ředitel Elon Musk předal slova vděčnosti „všem, kteří tak usilovně pracovali na tom, aby byla Tesla úspěšná“. Právě tento rok pro Teslu dost znamenal. Její akcie neustále letí raketovou rychlostí, ale nejenom to. Nejspíše se dočkáme překonání rekordu 500 tisíc vyrobených vozů za letošní rok.


V roce, který byl kvůli pandemii COVID-19 na újmu mnoha podnikům a subjektům, byla Tesla jednou z mála společností, která dokázala udržet růst. Automobilka zaznamenala růst v produkci a prodejních číslech, a to zřejmě na Wall Street.

„Děkuji všem, kteří tak usilovně pracovali, aby byla Tesla úspěšná,“  tweetoval Musk. „Cítím s vámi.“

– Elon Musk (@elonmusk) 21. prosince 2020

Drtivá nadvláda automobilky Tesla v odvětví elektromobilů byla vyvrcholena dlouhými hodinami tvrdé práce zaměstnanců automobilky, kteří se museli vypořádat s různými úskalími, s nimiž se automobilka potýkala. Od vydání Roadsteru z roku 2008 po „výrobní peklo“ 2017, Model 3, až po odstavení výrobních závodů v roce 2020 uprostřed pandemie, automobilka Tesla při mnoha příležitostech vzdorovala šanci.

Americká automobilka Tesla za svojí historii vytvořila mnoho. Jako jedna z mála vyrábí pouze elektromobily. Má pokročilé autonomní řízení, které je možná nejlepší na světě. Má i svojí vlastní divizi, která vyrábí solární tašky a domácí baterie. Tyto solární tašky jsou také velmi populární. Zaznamenala již 5. ziskové čtvrtletí a mnoho dalších úspěchů. Také nesmíme zapomenout na rozšíření Giga Šanghaj. Na zahájení výstavby Giga Berlín a Giga Texas.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *