Elon Musk nabídl Cybertruck jako policejní auto pro kanadské policisty

Oddělení Ontarijské policie se zeptalo Muska, zda by se Cybertruck nebo model X hodil jako policejní křižník.


 Divize dálniční bezpečnosti OPP označila Muska v tweetu u obrázku připravovaného Cybertrucku a modelu X, které jsou polepeny jako policejní vozy. „Pane @elonmusk můžete navrhnout, který model by byl lepší jako policejní auto? # Cybertruck nebo # TeslaX ?“. 

Vozidla Tesla jsou populární mezi policejními silami, a to nejen ve Spojených státech, ale i v zámoří. Elektrická vozidla, kromě toho, že vypadají dobře, mají okamžitý točivý moment, který se může hodit v různých situacích. Navíc model X může přepravovat až 7 dospělých osob a má Falcon Wing Doors, které umožňují snadný přístup cestujícím. Oproti tomu plně elektrický  Cybertruck přidává na dominantě, kterou lze přirovnat k obrněnému vozidlu. 

Cybertruck je vyroben z neproniknutelného exoskeletu a vybaven pancéřovým sklem. Je určen pro užitkovou činnost, ale nabízí flexibilitu, která se může hodit i policejním složkám. Korba u Cybertrucku je dost velká na to, aby se tam vešla Tesla Cyberquad (elektrická čtyřkolka) o které by OPP možná také měla zájem. Výkon a vlastnosti těchto vozidel z nich činí špičkové vozy pro policejní složky. Například starosta Mexika si objednal Cybertruck pro policejní použití v obci San Luis Potosi v Mexiku. 

Tesla Model S je také využívána LAPD jako jeden z jejích nejnovějších hlídkových vozů. Stejně tak Tesla Model 3 dostává chválu jako policejní vůz. Ve skutečnosti policejní oddělení Bargersville, Indiana uvedlo, že je velmi oblíbený mezi důstojníky, ale ještě populárnější mezi těmi, kteří byli zastaveni policejním EV. Policejní jednotka Bargersville doplnila elektrický sedan do své jednotky, aby nahradila jeden z Dodge Chargers, který používala pro hlídkování v ulicích. 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *