Elon Musk jako hlavní postava, kde všude si zahrál?

Mnoho výrobců automobilů dostává portréty v animovaných seriálech, ale Tesla má mezi nimi zvláštní postavení.


Výrobci automobilů se často objevují v animovaných seriálech, aby zdůraznili určitý aspekt života postavy nebo přidali hloubku do určité situace. Jedním z příkladů, který vyvstává na mysli, je Andy Anderson’s Rambler z 90. let z televizního pořadu „ Life With Louie “ nebo Toyota AE86 řízený Takumi Fujiwarou, který dodával tofu v „ Initial D “.
Nicméně, Tesla a Elon Musk není jako jiné automobilky a jejich zobrazení v animovaném seriálu, ale liší se ve srovnání s tradičními výrobci automobilů. Ve skutečnosti způsob, jakým je Tesla v těchto sériích uveden, naznačuje, že má zvláštní postavení; narušuje naše porozumění tradičním výrobcům automobilů, a to má pozitivní i negativní vliv.
A obraz Tesly je vnitřně spojen s obrazem jejího zakladatele Elona Muska, který často portréty vedle kresleného zobrazení svých aut (a dokonce i některé z nich maluje sám) obdivuje. Musk určitě ukazuje, že má smysl pro humor a zjevně nemá problém dělat si legraci ze sebe, svých společností a svých myšlenek.
Vezměte prosím na vědomí, že některá níže uvedená videa nejsou bezpečná pro práci, i když to pravděpodobně čtete doma, protože COVID-19 stále ovlivňuje svět.

 

South Park

Tesla i Musk se objeví v závěrečné epizodě dvacátého období. Epizoda se nazývá „ Konec serializace, jak ji známe “ a podstata zápletky se točí kolem návštěvy čtyř hlavních protagonistů v zařízení SpaceX v Kalifornii, kde se Cartman snaží přesvědčit zaměstnance, že kolonizující mars povede k zotročení.
Elon Musk, který vyjadřuje svou vlastní postavu, se objevuje ve dvou dalších epizodách ve stejné sezóně, v osmé epizodě nazvané „ Only Members “ a v deváté epizodě Not Funny. ‚
Elon také dělal předchozí vzhled na přehlídce, ve čtvrté epizodě osmnáctého období. Zde je vyjádřen jedním z tvůrců show, Mattem Stoneem, a řídí Model S s velkou věží Tesla vyčnívající zezadu. Jeho pomoc získají Nathan a Mimsy (darebák epizody a jeho idiot sidekick), kteří plánují zastavit Handicar, (parodii a) jízdní služby, a to vše vede k … Wacky Races.
Model S se také objevuje v „ World War Zimmerman “, třetí epizodě sedmnácté sezóny. Jo, a pokud se vám to všechno líbí, možná budete chtít vidět druhou epizodu desáté sezóny nazvanou „ Smug Alert “, která se zaměřuje na samolibý postoj lidí, kteří jezdí hybridy k těm, kteří to nemají.

 

 

Rick a Morty

Elon Musk se opět aktivně podílí na tvorbě celé epizody a vyjadřuje postavu Elona Tuska v „ One Crew Over the Crewcoo’s Morty“. „Je to třetí epizoda čtvrté sezóny show, ve které oba protagonisté cestují do alternativní reality, kde mají lidé (včetně Elona) kly. V této realitě se automobilová společnost, kterou provozuje, jmenuje Tuskla, ale tato epizoda ve skutečnosti klade důraz na auta.

 

Simpsonovi

Simpsonovi zasvětili celou epizodu Muskovi, konkrétně dvanáctou epizodu dvacátého šestého díl, která se nazývá „ Musk, který spadl na Zem“. „V této epizodě přistane Elon kosmickou loď na Simpsonově dvoře a říká, že přišel hledat inspiraci.“
Poté s Homerem cestuje z domova na své pracoviště v elektrárně Springfield a čerpá inspiraci z náhodných a zdánlivě bezduchých věcí, které říká. Musk zjistí, že Homerovy myšlenky může skutečně použít jako základ pro své vlastní vynálezy. Nebudeme kazit epizodu, ale spojlerovat odjíždí na palubu stejné kosmické lodi, do které přišel.
Až na tuto epizodu soustředěnou kolem Muska, Simpsonovi často uvádějí i automobily Tesla, aniž by zmiňovali zakladatele společnosti. Například model S se objevuje v patnácté epizodě sezóny dvacet šest, první generace Roadster je jedním z aut na parkovišti před federálním soudem USA v epizodě devíti téže sezóny.
V nedávné třicáté sezóně obsahuje osm epizody Krustyho klauna, který využívá Tesly Autopilot k řízení po Homerově autu ve snaze uškrtit ho.

 

Bojack Horseman

Animovaná série Netflix hity Bojack Horseman také obsahuje Teslu jako hlavní postavu na velké části show. Bojack nemá auto od samého začátku, ale k němu se zachází poté, co byl nominován na Oscara, a poté se po celou dobu show stále objevuje.
Podivné na tomto konkrétním Tesle je to, že se jedná o čtyřdveřový kabriolet Model S skončil žlutě. Není zmínka o jeho vzhledu, ale v případě, že jste přemýšleli, jak by vypadal létající model S, může toto auto odpovědět na vaši otázku. V jednom okamžiku to zazálohuje do svého bazénu, ale během procesu se nedostane elektrickým proudem, což může nebo nemusí být přesné.

 

 

Mike Tyson Mysteries

Mike Tyson Mysteries je show vytvořená pro dospělé plavání a představuje, jak si můžete představit, světově proslulého bývalého profesionálního boxera. A jak název seriálu naznačuje, řeší záhady podobným způsobem, jaký jste viděli v Scooby-Doo! nebo Jonny Quest; je to méně známá řada, ale zdá se, že to s kritiky docela dobře boduje.
Tato přehlídka vytvořila náš seznam, protože obsahuje Teslu ve dvacáté (poslední) epizodě třetí sezóny, která se jmenuje „ Holub se vrátil domů ke kolapsu. „V uvedené epizodě je vůz hlavních protagonistů pronásledován neoznačeným vozem typu Tesla Model S kolem kaňonové silnice.“
Elon Musk je také zmíněn v první epizodě první sezóny, ale nikdy se neukazoval. V této epizodě ukradl Mike svou raketu ve snaze dosáhnout prostoru.

Americký táta

Jediný Tesla Model X zobrazený v nějaké animované sérii je přítomen v americkém tátovi. Vypadá to, že se jedná o raný prototyp modelu X a nemá zvlášť šťastný osud – aligátor na něj přistane a zřídí jeho střechu; ty dveře Falcon Wing poté rozhodně nebudou fungovat.
Ti, kteří zveřejnili tento krátký vzhled modelu X v americkém tátovi, tvrdí, že auto je přítomno v deváté epizodě dvanácté sezóny show. Většinu té epizody jsem však sledoval a neviděl jsem ji – ale existuje snímek, který prokazuje, že je v pořadu, jen ne v této konkrétní epizodě, a protože je modelována od raného prototypu, je to pravděpodobně starší epizoda. V tomto případě se zdá, že skutečnost, že je automobil Tesla, nemá žádný význam.

 

Paradise PD

V neposlední řadě je to vzhled modelu S řízeného Elonem Muskem v populární animované sérii Paradise PD s exkluzivním Netflixem. Tato show vypráví příběhy některých… ne velmi dobrých policajtů, kteří jsou buď nekompetentní, nebo nejsou příliš dobře mínění v jejich úsilí bojovat proti zločinu.
Elon je zobrazen při řízení modelu S v šesté epizodě první sezóny a stejně jako v Simpsonovi se scéna zaměřuje na to, jak může být zneužita poloautonomní funkce autopilota.

 

Něco nám chybělo?
Pokud jste si vědomi toho, že Elon Musk nebo Tesla jsou v animovaném seriálu a nejsou nahoře v seznamu, dejte nám vědět a přidáme je. Tento článek je definitivním průvodcem Elona Muska a Tesly v televizních animacích a chceme, aby byly k dispozici všechny informace.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *