Dva modely Y spatřeny na ulici a jeden z nich mohl být off-road

Majitel modelu X nedávno zveřejnil záběry z pozorování dvojice Modelů Y. Zdá se, že obě vozidla, která měla nálepky Dual Motor, právě dokončila některé silniční testy. Jedno z nich vypadalo, že se s ním jezdilo v terénu.


Tyto záběry dvou modelů Y zveřejnil na Youtube kanál LOVE TOWN ROCKET. Podle jeho popisu zde byli 4 technici ve dvou Modelech Y a uvnitř vozidel bylo něco jako testovací zařízení. Obě vozidla, jedno v černé barvě a druhé v modré barvě byla nejspíš po testech. Je zajímavé že modrý Model Y byl špinavý od hlíny a prachu, zatímco černý byl špinavý pouze od prachu z cest. To znamená, že modrý Model Y byl testován v terénu. U Modelu Y tedy můžeme očekávat, že si povede dobře i v terénu.

Obě vozidla se zdají být ve variantách Dual Motor, i když černé vozidlo vypadalo jako vyšší řada modelu Y. To bylo naznačeno červenými brzdovými třmeny crossoveru, které jsou obvykle vyhrazeny pro výkonovou řadu Tesla. Vozidlo bylo také vybaveno neodhalenými koly, jejichž konstrukční prvky vypadaly velmi podobně jako 18 “kola Aero u modelu 3.

Na tyto záběry se můžete podívat ve videích níže:

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *