Dodge RAM schválně zablokoval nabíjecí stanici

V poslední době je v oblibě některých majitelů vozidel na spalovací motor blokovat nabíjecí stanice. Blokování dobíjecí stanice si chtěl nejspíše vyzkoušet i majitel Dodge RAM, který zablokoval Superchargery od americké automobilky Tesla. Na zadním víku kufru si pro jistotu nalepil samolepku, která říká, že není hltač benzínu, ale spíše je jako Prius.


S výstavbou více nabíjecích stanic se často děje, že si majitelé vozů se spalovacím motorem tvoří z nabíjecích stanic parkovací místo, i když na to nemají právo. Někteří majitelé nabíjecích stanic dávají k nabíjecím stanicím značky, které upozorňují na vyhrazené místo pro elektromobily. Nabíjecí stanice navíc většinou bývají od vozidel se spalovacím motorem znehodnocena. Často nalezneme na nabíjecím místě kapky oleje, které jdou těžko vyčistit z podloží.

Někteří majitelé vozidel se spalovacím motorem nezaparkují na nabíjecích místě schválně, ale pouze omylem. Bohužel někteří majitelé parkují na nabíjecích stanicích schválně a ani po upozornění nechtějí nabíjecí stanici opustit.

V případě vozidla Dodge RAM šlo o úmyslné blokování stanice z našeho pohledu. Majitel měl dost drzosti a schválně vystrčil výfuk z nabíjecího místa a na vozidlo si nalepil samolepku, že není hltač benzínu, ale spíše jako Prius. Toto chování majitele vozidla pobouřilo skupinu elektromobility, kteří se ptají, co dělat v tomto případě blokování nabíjecího místa.

Jednou z možná nejlepších variant je zavolání policie, která může řidič dát v určitém případě pokutu nebo zařídit odtah vozidla. Někteří majitelé elektromobilů často lepí na vozidla samolepky, na kterých jsou většinou sprosté nadávky a upozornění. Určitě se nesnažte dané vozidlo znehodnotit například poškrábáním, jelikož by se celý případ mohl obrátit proti vám.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *