Cybertruck si nyní můžete prohlédnout i v muzeu

Cybertruck se ještě oficiálně nezačal vyrábět a je již vystavený v jedno muzeu. Ale už jsme ho mohli patřit v běžném provozu například s generálním ředitelem Elonem Muskem.


Automobilka Tesla od představení zaznamenala více, jak 600 tisíc objednávek na nový Cybertruck. Pokud jste si Cybertruck přeobjednali a chtěli by jste ho vidět na vlastní oči, tak můžete navštívit muzeum Petersen Automotive Museum v Kalifornii. Právě v tomto muzeu bude Cybertruck od 20. do 27.června k vidění a bude zde vystavený jako exponát.

Představení Cybertrucku vyvolalo na celém světě mnohé otázky, ale svojí pozorností upoutala i některé grafiky, kteří prakticky okamžitě předělali Cybertruck vtipných obrázků. Cybertruck je především tvořen z ploch y hrany, které jsou v celém autě designově zakomponovány.

Pokud by jste o Cybertruck měli zájem, tak si ho v nejlevnější variantě můžete pořídit již za 40 000 dolarů, přičemž vyšší verze Cybertrucku by měla z 0 na 100 km/h zrychlit za 3 sekundy, což je na nákladní pick-up překvapivé zrychlení.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *