Cybertruck na ovládání bude mít zpoždění

Elektrický Cybertruck v měřítku 1:10 se dostane na americký trh až v květnu 2021. Zmenšeninu Cybertrucku vyrábí známá společnost Hot Wheels, která se zabývá výrobou autíček. Ve své portfolio již několik Tesel nabízí, nikoliv jako RC model. Mini Cybertruck by měl stát 430 korun.


Před nedávnem jsem vás informovali o tom, že společnost Hot Wheels chystá zmenšeninu Cybertrucku na dálkové ovládání. K prvním majitelům měl Cybertruck dorazit již v prosinci letošní roku. Dle vyjádření společnosti došlo ke zdržení a zmenšenina Cybertrucku se k prvním majitelům dostane až v květnu 2021.

Doufejme, že se tak nestane i u skutečného Cybertrucku. Zatím to vypadá, že stavba Giga Texas je v plném proudu. V právě v Giga Texas se Cybertruck bude vyrábět. Texas je zároveň bydlištěm Elona Muska, který se před měsícem přestěhoval z Kalifornie do Texasu.

Společnost Hot Wheels nabízí elektrického Cybertrucka ve dvou verzích. První verze je v měřítku 1:64 a stojí 430 korun. Tato verze je na dálkové ovládání a je určena pro nadšence, kteří se chtějí vyblbnout a okusit Cybertrucka. Druhá verze je v měřítku 1:10 a je výrazně dražší. V přepočtu tato verze Cybertrucku stojí 8530 korun. Obě verze jsou naprosto unikátní a společnost Hot Wheels je vyvíjela ve spolupráci s Teslou. Ta jim Cybertruck zapůjčila ke kompletnímu naskenování a převedením do elektronické podoby, aby výsledná zmenšenina byla, co nejvíce podobná reálnému Cybertrucku.

Uvidíme, jak zmenšenina Cybertrucku bude vypadat. My jsme se rozhodli připravit pro vás o zmenšeninu Cybertrucku připravit soutěž, o které vás budeme ještě informovat.

 

Váš tým 

Zdro www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *