Cybertruck inspiroval designérskou firmu a navrhla „Cybunker“

Designová společnost LARS BÜRO v New Yorku vytvořila budovu inspirovanou Teslou Cybertruck, která slouží mnoha účelům, včetně skladování solární energie pro nový nákladní vůz  od Tesly.


Designová firma si představuje modulární obytný prostor, který se může zdvojnásobit jako byt, sklad nebo komerční prostor, který lze umístit mimo síť nebo k jakémukoli obytnému prostoru. „Ať už je umístěn na nejodlehlejším místě, Cybunker zaručuje všestrannost a odolnost vůči budoucnosti tak, aby odolal i těm nejnáročnějším požadavkům,“ poznamenává web společnosti LARS BÜRO.

Budovu lze využít v jakémkoli prostředí a nabízí „maximálně ochranné“ prvky s panoramatickým výhledem přes boční okna. Nabízí 600 čtverečních stop prostoru pro skladování vozidel a vybavení. Bude se vyrábět z odolné oceli a pancéřovaného skla stejně jako cybertruck.

V příspěvku na stránce společnosti LARS BÜRO uvádí, že „Cybunker“ byl inspirován zejména zprávou, že se Cybertruck nezapadá do tradičních garáží 20x20x20. A tak se společnost rozhodla navrhnout garáž, která by byla schopna pojmout masivní nákladní automobil, který Tesla představila v listopadu. Elon Musk poznamenal, že rozměry Cybertrucku se mohou změnit, aniž by bylo nutné odebírat místo v kabině nebo užitkové funkce.

Minimální výška je pod 75 palců, když je vzduchové odpružení nastaveno na nízkou. Přesné číslo brzy zveřejníme, řekl Musk.

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *