Co vše přinesla nová aktualizace vozů Tesla?

Automobilka Tesla začala vyvíjet novou aktualizaci softwaru s vylepšení mapy, která ukazuje Superchargery a plánuje také vylepšení Toyboxu a některé další vychytávky.


Díky pandemii COVID-19 má Tesla více času na to, aby se mohla změřit na vývoj nového softwaru pro své vozy. Tesla v momentální době vydala novou aktualizaci 2020.16, která opravuje některé chyby a přináší některá vylepšení.

V nové aktualizaci mapy, která ukazuje Superchargery přidala Tesla drobná vylepšení. Od teď si v mapě můžete filtrovat například maximální výkon a mapa Vám najde nejbližší dobíjecí stanici, která tento výkon poskytuje. Kromě možnosti filtrování dobíjecích stanic napsala Tesla do zprávy ohledně nové aktualizace i to, že kromě filtrování dobíjecích stanic byly přidány a opraveny některé funkce.

DashCam a Sentry Mode

Dále vylepšila Tesla v nové aktualizaci i DashCam, která má teď mnohem jednoduší ovládání. Po připojení USB klepněte na Ovládací panel > Zabezpečení a zabezpečení> FORMÁTOVAT ZAŘÍZENÍ USB a naformátujete a vytvoříte příslušnou složku pro správnou funkci DashCam. Tesla upozorňuje, že pokud budete své USB formátovat přímo ve vozech Tesla, tak vše z USB bude nenávratně smazáno.

Aby jste mohli využít DashCam a Sentry Mode, tak musíte mít vlastní USB či SSD. My z osobní zkušenosti doporučujeme SSD od značky Samsung, které s vozy Tesla báječně komunikuje. Na vaše SSD se Vám ukládají záběry z DashCam a Sentry Modu, které si díky předešlé aktualizaci můžete přehrát přímo ve vozech Tesla či pomocí vašeho mobilního zařízení.

Toybox

Nakonec se vylepšení dočkal i Toybox, u kterého Tesla vylepšila vzhled a ovládání, které má být od teď jednodušší.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *