Číňané si vyrobili vlastní Cybertruck od Tesly

Číňané jsou známí tím, že dokáží vyrobit vše. Zvládnou tedy vyrobit i reálnou podobu Cybertrucku?


Maker Beta je tým vědeckých fanoušků, kteří se rozhodli si zpříjemnit čekání na dodání Cybertrucku, vytvořením reálně vypdajícího Cybertrucku. Podobný nápad dostali i v Rusku, ale tam Cybertrucku chybělo pár detailů.

Tým nadšenců se rozhodl pro výrobu Cybertrucku použít starých vozů Jindei i přesto, že podvozek vozu musel být odpružený, aby Cybertruck vypadal reálně. Tým se věnoval celý měsíc tvorbě Cybertrucku. Na jeho výrobu kromě starého vozu Jinbei použil i silné nerezové plechy, aby dodali autu určitý stupeň odolnosti.

Cesta k výrobě Cybertrucku nebyla jednoduchá. Tým postrádal finanční prostředky a především neměl přístup k bateriím a hnacímu ústrojí od Tesly. Vytvořený Cybertruck díky tomu nepohání elektromotor od Tesly, který by napájely i baterie od automobilky, ale v tomto případě Číňané zvolili klasický spalovací motor. K tomu rovněž nemá Cybertruck ani reálný interiér, ale  z venku by jste ho od reálného skoro nerozeznali. Pro lidi, kteří Cybertruck viděli pouze v rychlosti na fotografiích, je tento pozoruhodný model může lehce zmást.

Při představování nového Cybertruck schytala Tesla výsměch za jeho design, ale podle studií na internetu je Cybertruck nejvíce podomácku vyráběný reálný model. Od jeho představení se na internetu objevilo “X” podomácku vyrobených Cybertrucků a další můžeme nejspíše očekávat. Pro Teslu je to skvělá reklama zadarmo…

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *