Burger King nabízí majitelům Tesel burger zdarma!

Autopilot si zahrál hlavní roli v reklamní kampani #AutopilotWhopper, kde sám dojel až k rychlému občerstvení Burger King. Tato reklamní kampaň byla vypuštěna 23.června a má za cíl rozdávat burger Whopper zdarma těm, kteří přijedou do rychlého občerstvení chytrým autem jako je Tesla.


Na propagačním videu můžeme vidět jednu zásadní chybu, Model 3, který ve videu účinkuje jel na Autopilota až k rychlému občerstvení, ale kulaté logo Burger Kingu chápal Autopilot jako dopravní značku STOP.

Tato chyba se stala těsně před pobočkou Burger Kingu, když Autopilot spatřil logo rychlého občerstvení, tak Model 3 zpomalil.

Burger King, ale neuvedl jednu zásadní věc. Burger zdarma je pouze pro majitele vozů Tesla, kteří se na pobočku rychlého občerstvení dostanou pomocí Autopilota. Aby jste mohli burger zdarma získat, tak musíte přímo v prodejně zveřejnit fotografie či video s hashtagy #AutopilotWhopper a #FreeWhopper na Twitter nebo Facebook. Do 24 hodin Vám přijde unikátní kód na burger zdarma.

Je velmi dobré, že se Burger King zapojil do propagace Autopilota, jelikož Tesla neustále přidává novinky do Autopilota. Před lety Autopilot jezdil trhavě v zatáčkách a moc toho neuměl a teď můžeme s čistým svědomím říci, že vozy Tesla s nejnovější verzí Autopilota jsou plně připraveny jezdit zcela autonomně bez zásahu řidiče.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *