Budoucí terafactory Texas byla spatřena na mapě!

Tesla Terafactory se nyní objevuje s Texas adresou v automobilové navigaci společnosti. Bude budoucí umístění pro další výrobní závod v USA poblíž města Austin? Nejspíše ano!


Podrobnosti se objevují po minulé zprávě, že společnost vybrala Austina, Texas a Tulsa v Oklahomě jako tři finalisty pro budoucí Cybertruck Gigafactory. Poloha se zobrazuje jako „Tesla Terafactory Texas“ a ukazuje adresu ve městě Hutto, které se nachází 22 km severovýchodně od Austinu. Satelitní pohled na adresu 5701 Co Rd 132, Hutto, TX 78634 ukazuje pevninu, která je převážně neobsazená.
Výhodná poloha v blízkosti dopravního koridoru Route 79, poloha je v dosahu nedalekého předměstí Hutto a 25 minut jízdy od metropolitní oblasti Austin.

Minulý týden bylo oznámeno, že Tesla soupeří o majetek v nedalekém Tayloru v Texasu, který se nachází zhruba 8 km od Hutta. Obecní úřad v Texasu však potvrdil, že společnost Tesla od 18. května nekoupila žádnou půdu v regionu.
Vzhled stránky Texasu v navigačním systému Tesly, poháněný Mapami Google, znovu oživuje myšlenku, že by společnost mohla založit výrobní přítomnost ve státě. Texas byl spojen s elektrickou automobilkou, protože generální ředitel Elon Musk počátkem února tweetoval anketu a zeptal se: „Giga Texas?“

Továrna se zaměří na Tesla Cybertruck, která od svého odhalení v listopadu 2019 údajně nashromáždila přes půl milionu předobjednávek. Tesla plánuje výstavbu nového výrobního závodu ve středních Spojených státech, který bude podporovat výrobu modelu Y, která v současné době probíhá ze zařízení Fremont. Společnost očekává, že crossover typu Y bude doposud nejoblíbenějším vozidlem společnosti.
Přestože všechny údaje ukazují na Hutto v Texasu, jako domov Tesly dalšího zařízení, automobilka neučinila žádné oficiální oznámení. Začátkem tohoto týdne město malovalo obzvláště slavnou sochu, známou jako „Zlatý vrták“, s logy Tesla, a plně využilo možnost, že do Oklahomy přijde největší elektrický výrobce automobilů na světě.
Všechny náznaky však směřují k tomu, že se Tesla vydává do The Lone Star State, a poslední pozorování polohy Tesla Terafactory Texas poblíž Austinu v navigaci s vozem to vše potvrzuje.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *