Bude k dispozici omezená beta verze s vlastním řízením.

Elon Musk oznámil, že beta test Tesla s vlastním řízením bude  skutečně spuštěn. Full beta s vlastním řízením bude obsahovat vylepšení přepsání autopilotu Tesly. Musk popsal nadcházející beta verzi FSD jako „hlubokou“, což pro její vydání jen vzbudilo vzrušení.


Zatímco Musk potvrdil zavedení omezené beta verze FSD, stanovil komunitě elektromobilů realistická očekávání. Generální ředitel uvedl, že tato omezená beta verze bude zavedena „extrémně pomalu a opatrně“, což pravděpodobně zvýší bezpečnost. To je dobrým znamením pro veřejnou distribuci společnosti Tesla s plně vlastním řízením, protože ukazuje, že společnost zaujímá velmi konzervativní přístup, pokud jde o uvolnění jejích funkcí autonomního řízení.

Zavádění beta verze FSD proběhne dnes večer. Bude extrémně pomalý a opatrný, jak by měl.

– Elon Musk (@elonmusk) 20. října 2020

Začátkem tohoto měsíce dal generální ředitel společnosti Tesla veřejnosti informace o beta verzi FSD, která vyjde. Řekl, že nové sestavení FSD společnosti Tesla bude „schopné pohonů s nulovým zásahem“. Na otázku, zda nová aktualizace FSD dá společnosti Tesla  schopnost řídit a být povolán přes státní hranice, Musk odpověděl ano. Navrhl, že Tesla bude nakonec schopna překračovat státní hranice pomocí kovového převodového hada společnosti Autocoupler. S tím Musk oživil rozhovory o hadí nabíječce Tesla. Elon Musk již nějakou dobu pilně poskytuje aktualizace k vydání další velké aktualizace společnosti Tesla s vlastním řízením. Letos v září generální ředitel společnosti Tesla předpověděl, že příští aktualizace FSD vyjde za měsíc. Začátkem října oznámil, že Tesla vydá omezenou beta verzi FSD v úterý 20. října. Nedávné oznámení potvrzuje, že Tesla tohoto cíle dosáhne.

Omezené beta vydání FSD v úterý příští týden, jak jsme slíbili. To bude zpočátku omezeno na malý počet lidí, kteří jsou odborníky a opatrní řidiči.

– Elon Musk (@elonmusk) 12. října 2020

Verdikt stále vychází z omezené beta verze FSD společnosti Tesla. Pravděpodobně bude k dispozici více informací o FSD beta během několika příštích hodin a dnů od jejího vydání. Prozatím je jasné, že Tesla se snažila dodávat FSD beta včas.

V červenci 2020 Musk uvedl, že přepis Autopilota, který vedl ke vzniku omezené beta verze FSD společnosti Tesla, probíhal dobře. Zmínil, že přepsání zásadně vylepšilo 3D technologie značení Tesly, které jsou nezbytné pro optimální fungování Full SelfDriving.

 

Váš tým 

Zdroj:  www. teslarati.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *