Borat naboural známému vlogerovi Teslu. Bylo to domluvené?

Před pár dny se uskutečnila premiéra filmu Borat 2. Jedná se o smyšlenou komediální postavu, které pochází z Kazachstánu a objevila se v nejrůznějších pořadech. Na kanále David Dobrik, který vlastní Teslu a natáčí s ní zajímavá videa se objevilo video, ve kterém Borat naboural jeho Teslu. Kolem videa vznikla ihned po jeho vydání veliká diskuse, ve kterém se většina lidí shoduje, že nejspíše vše bylo domluvené.


Nejspíše si chtěl Borat udělat promo na svůj nový film, který se nyní objevil v kinech. Pro svoje promu si vybral světoznámého youtubera, které na svém kanále má více než 8 milionů odběratelů a milióny zhlednutí. Právě proto si vybral Borat právě jeho a pro upoutání ještě větší pozornosti natočili společně virální video, ve kterém mu Borat naboural Teslu. Vytvoření virálního videa se jim povedlo, jelikož v době psaní článku má video přes 8,5 milionu zhlednutí.

Borat na začátku videa nabourá poštovním vozem do otevřených dveří Modelu X. Později zjistí, že nový vůz stojí 150 00 dolarů a snaží se ho vrátit do původního stavu. Nakonec si sedne do elektromobilu a překvapí jednu z jeho fanynek.

Kdo je Borat?

Borat je smyšlená postava, kterou hraje britský herec Sacha Baron Cohen. Jedná se o miliardáře z Kazachstánu, který objevuje Amerika, ale jinak než každý civilizovaný člověk dělá. Borat má za sebou již dva filmy, první šel do kin již v roce 2006 a druhý až letos. Smyšlená postava baví lidi snad po celém světě a všechny jeho scénky musíte brát s humorem.

 

Váš tým 

Zdroj  www.YouTube.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *