Autopilot sám zvládl cestu ze San Francisca až do Las Vegas

Autopilot (FSD) od americké automobilky Tesla je v současné době na vysoké úrovni. Jeden z účastníku beta testování nejnovější verze Autopilota vyzkoušel, jestli jeho Model 3 zvládne ze San Francisca dojet sám do Las Vegas. Povedlo se mu to, pokud opomeneme pár okamžiků, kdy si Autopilot nevěděl rady.


Již delší dobu vás informujeme o tom, že Tesla vybrala několik majitelů vozů Tesla, kteří jí pomohou otestovat nejnovější verzi Autopilota. Většina majitelů, kteří mají přístup k této nové beta verzi Autopilota natáčí, jak se jejich vozidlo chová. V jednom z posledních testů vzal majitel svůj Model 3 ze San Francisca až do Las Vegas. Dle dojmů majitele to vypadá, že Autopilot od minule udělal značné zlepšení. Kromě pár zásahů řidiče je již schopný Autopilot řídit zcela sám.

Autopilota dělá neskutečné pokroky

Řidič Modelu 3 a youtuber Whole Mars Catalog natočil zrychlené video o tom, jak se svým Modelem 3 jede ze San Francisca do Las Vegas. Po celou dobu cesty se Model 3 choval dobře a je možné říci, že je to již „plnohodnotný řidič“. Autopilot udělal pár chybiček v ulici Market Street v San Franciscu, kde najel do nečistoty na vozovce.

Důležité je upozornit, že autonomní technologie je stále na začátku. Ještě pár let zpátky neuměly normální vozy v reálném provozu jezdit samy, což již dnes je možné. S testování této nejnovější aktualizace Autopilota (FSD) začala Tesla před dvěma měsíci. Již brzy by se verze Autopilota, kterou vybraní majitelé testují měla dostat i k ostatním majitelům vozů Tesla.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *