Aplikace od Tesly konečně získá dvoufázové ověřování

Zdá se, že dlouhé čekání na funkci autentizace Tesla pro mobilní aplikaci se blíží, přičemž generální ředitel Elon Musk uvedl, že další bezpečnostní vrstva „brzy přijde“. Jakmile bude spuštěno, dvoufázové ověření může přispět k ještě bezpečnějšímu zážitku z vlastnictví Tesly, což majitelům poskytne větší klid.


Elon Musk se na Twitteru ptal, jak zlepšit aplikaci, hodně lidí mu psalo dvoufázové ověřování atak je Elon Vyslechl. Někteří navrhli použití textových kódů nebo použití funkcí, jako je FaceID, jako další formu autentizace.

Použití dvoufázové autentizace při přístupu k mobilní aplikaci Tesla poskytne majitelům elektrických vozidel významné zvýšení bezpečnosti. Mobilní aplikace Tesla je koneckonců zodpovědná za řadu funkcí vozidla, od zahřívání kabiny až po otevření kufru. Prostřednictvím aktualizací se nepřetržitě přidávají další funkce, například možnost nastavit rychlostní limity z mobilní aplikace.
Dá se předpokládat, že v následujících letech se do mobilní aplikace Tesla představí ještě více funkcí. Například s příchodem flotily Robotaxi by Tesla pravděpodobně zahrnovala funkce související se službou, jako je stav konkrétního vozidla a jeho aktuální trasa. Takové informace jsou citlivé a je nejlepší je udržovat co nejbezpečnější. Dvojfázové ověřování je prostě skvělý způsob, jak toho dosáhnout.

O přijetí dvoufázové autentizace již dlouho žádali členové komunity elektrických vozidel, zejména proto, že bezpečnostní prvek získal popularitu a široké použití v technologickém průmyslu. Žádosti o tuto funkci již nějakou dobu existují, takže poslední odpověď Elon Muska na Twitteru je velmi vítanou aktualizací.
Tesla je spíše jako počítače na kolech, než tradiční automobil. Elektrické počítače společnosti jsou jako počítače vybaveny nejlepší a nejbezpečnější dostupnou automobilovou technikou. Totéž musí platit pro mobilní aplikaci výrobce automobilů na elektrický pohon, což je nesmírně důležité pro celkový zážitek z vlastnictví Tesly.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *