Aktualizace softwaru Tesla „V11“

Elon Musk odhaluje nadcházející aktualizaci softwaru Tesla „v11“, která bude vydána přes svátky, a slibuje, že Tesla vydá funkce, které byly požadovány, a několik nových překvapivých funkcí, o kterých nevíme. Tesla soustavně prosazuje nové bezdrátové softwarové aktualizace do své flotily vylepšením stávajících funkcí a zcela nových funkcí.


Často se jedná o drobné změny, ale Tesla také občas spojuje několik změn a funkcí do větší aktualizace, která označuje novou „verzi“ jejího softwaru. Posledním z nich byla Tesla v10 vydaná v září loňského roku. Přineslo to změny uživatelského rozhraní, Tesla TheatreCaraoke a mnoho vylepšení stávajících funkcí uvnitř vozidel Tesla zdarma. Nyní Tesla připravuje vydání svého softwaru a generální ředitel Elon Musk vydává zprávu, že bude oheň:

Pokud jde o funkce, které byly požadovány, Musk v loňském roce hovořil o mnoha funkcích, které se do vozidel Tesla ještě nedostaly – což z nich dělá pravděpodobné kandidáty na vydání Tesly v11. Například hovoří o tom, že Tesla nabízí funkci ptačí perspektivy prostřednictvím kamery Autopilot v balíčku FSD. Zmínil také, že Tesla vydá ve svých automobilech videokonferenční funkci. Musk také dříve hovořil o tom, že vozidla Tesla budou „brzy“ moci mluvit s lidmi kolem sebe prostřednictvím externího reproduktoru. Tesla rovněž vyvíjí větší úsilí při zavádění videoher do svých vozidel.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *