Akcie Tesly by mohly již brzy vystoupat až na 1000 dolarů

Americká automobilka Tesla nemá tento rok úplně úspěch, co se týče růstu akcií. Akcie automobilky tento rok klesy pod 900 dolarů a nyní se pohybují okolo 600 dolarů. I přes tento neočekávaný pád akcií jsou někteří analytici velmi pozitivní a oznamují vysoký růst akcií v následujících  měsících.


Jedním z optimistických analytiků je Dan Ives ze společnosti Wedbush. Ten dle zdrojů přepokládá, že akcie této americké automobilky již brzy vystřelí vzhůru na více než 1000 dolarů. Důvodem růstu akcií je dle něj vysoká poptávka po vozech v Číně, ale i to, že na trhu s čipy nastanou lepší časy.

V současné době zaznamenává americká automobilka Tesla v Číně vysokou poptávku po svých vozech. A právě tuto obří poptávku musí Tesla v Číně uspokojit. Bohužel přiznání generálního ředitele Elona Muska o jeho autismu, ale také nedostatek čipu, který Musk přiznal akcie automobilky spíše klesají.

Analytik se stále domnívá, že brzy nastane zlomový bod a akcie americké automobilky vystřelí vzhůru a překročí hranici 1000 dolarů. Poptávka po vozech Tesla se každým měsícem stupňuje, takže je velmi pravděpodobné, že dokonce roku překročí hodnota akcií 1000 dolarů. Navíc s příchodem Cybertrucku a Modelu Y pro evropský trh  poptávka vzroste. Nyní nám nezbývá nic jiného než se nechat překvapit.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *